MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14491019
nr 1449 1019
Byrå
1700-tal. Bredd: 85 cm. Djup: 52 cm, höjd: 74cm, nyckel
Kondition: slitage, skador,kompletterad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:04:23
1.000 kr
1.200 kr